Kurumsal Temizlik Nedir

kurumsal-temizlik

Farklı birçok temizlik hizmeti veren kurumsal firmalar mevcuttur. Bizim firmamızda bunlar arasında lider konumda olan etkili çözümler sunan bir firmadır. Kurumsal temizlik nedir sorusuna en iyi çözümleri üreten firmadır. Alanında uzman kadrosu ile tüm mekanlarda temizlik hizmeti sunmaktadır. Kurumsal temizlik hizmeti genel olarak profesyonel kişiler tarafından kapsamlı bir temizlik hizmeti verilmesi olarak tanımlanabilir. Bu kapsamda okullar, evler, ofisler, fabrikalar ve hastaneler temizlenebilmektedir. Ayrıca mekân dışında özel eşyalar ve bölgeler de temizlenebilir. Duvarlar, camlar, perdeler kurumsal temizliğin kapsamına girmektedir. Alanında uzman ve yetkili kişiler ile sunulan bu hizmet kalıcı temizliğin anahtarıdır. Ayrıca etkili ve derinlemesine temizlik ancak kurumsal temizleme ile mümkün olabilir. 

 

Kurumsal Temizliğin Avantajları Nelerdir?

 

Kurumsal temizlik nedir sorusuna cevap arıyorsanız bu temizlik yönteminin avantajlarından bahsederek cevabı detaylandırabiliriz. Öncelikle bu hizmeti aldığınız taktirde temizlik işlemi tamamen profesyoneller tarafından yapılacaktır. Eğitimli, sertifikalı ve neyi nerede yapacağını bilen personeller temizleme faaliyetini yürütecektir. Bu ise özellikle çok kirli olan mekanlarda etkili bir temizlik hizmeti almanızı sağlar. Ayrıca dezenfeksiyon işlemleri ile tüm virüs ve bakteriler de yok edilir. Normal eski metotlar ile yapılan temizlikler bir yere kadar etkilidir. Ancak kurumsal temizlik hizmetinde gerek kullanılan temizlik malzemeleri gerekse cihazlar özeldir. Bu yüzden daha etkili bir temizlik yapılması mümkün hale gelmektedir. 

 

Kurumsal Temizlik Hizmetleri Nelerdir?

 

Firmamız farklı birçok hizmet vermektedir. Kurumsal temizlik nedir sorusuna cevap arıyorsanız bu verdiğimiz hizmetleri inceleyebilirsiniz. Özellikle toplu yaşama alanlarında detaylı ve özel temizlik hizmetimiz mevcuttur. Okullar bunlardan birisidir. Okullarda tüm sınıflar, koridorlar, asansörler, merdiven boşlukları, tuvaletler ve tüm sıralar özel cihazlar ile temizlenmektedir. Süpürme, toz alma ve köpüklü sıvılar ile yıkama gibi işlemler bu esnada yapılabilmektedir. Bir diğer hizmet ise hastane temizliğidir. Burada ise genel olarak virüs ve bakterilerin yok edilmesi adına dezenfeksiyon çalışmaları yürütülmektedir. Alanında uzman olan kadromuz okul, hastane, işyeri, fabrika, plaza, ev ve restoran gibi farklı birçok alanda sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Kurumsal temizlik alanındaki ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılamaktadır.