A KADRO PROJE

AKALIN GRUP HİJYEN TEMİZLİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

     Firmamız AKALIN GRUP HİJYEN TEMİZLİK SAN. TİC.LTD.ŞTİ. , 2011 yılından itibaren Ankara merkezli olarak hizmete başlamıştır.

     Akalın Grup yıllardır dış cephe cam temizliği, dış cephe kompozit temizliği, dış cephe taş duvar temizliği, zemin temizliği, inşaat sonrası temizliği, endüstriyel temizlik, mermer temizleme ve cilalama alanlarında faaliyet göstermektedir. Referanslarından aldığı güç ve kullandığı son model makineler ile devamlı olarak büyüyen ve gelişen bir temizlik firmasıdır.

     Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek suretiyle, sektörün vazgeçilmez firmaları arasındaki yerimizi korumak en büyük hedefimizdir.

    Sektörde devamlılığı sağlamak için müşteri memnuniyeti olmazsa olmazlarımızdan olup, kaliteden ödün vermeyen profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

     Yaptığımız işlerde bir defaya mahsus iş yapmak değil, sürekli kalite prensibine bağlı olarak devamlılık esas olmuştur.

     Personel; tedarikçiler, organizasyon ve müşteriler arasındaki ilişkileri sağlayan ve firmanın bütün prosedürlerinin en can alıcı noktasında duran kişidir. AKALIN GRUP ‘doğru işe doğru insan’ prensibinden hareketle personel seçiminde personelin niteliğine, eğitimine,tecrübesine, bilgi ve birikimine büyük önem vermektedir.

     Personelimizin en önemli farkı; aldığı eğimi ve motivasyonu, yapılan işin kalitesine ve müşteriye yansıtmasıdır.