Duvar Temizliği İçin Tüyolar

duvar-temizligi

Duvar temizliği oldukça faydalı bir işlemdir. Yapılan duvar temizliği sayesinde duvarın boya ihtiyacı ortadan kaldırılabilir. Boya masrafları azaltılabilir. Ayrıca boyanma süresi uzatılabilir. Duvar temizliği için tüyolar bu anlamda yapacağınız işi kolaylaştıracaktır. Bahsedeceğimiz basit yöntemler ile siz de duvar temizliği yapabilirsiniz. Duvar temizliği evde yapılabilmektedir. Buna ek olarak özel makineler ile profesyonel olarak da yapılabilmektedir. Her iki yöntem de işe yaramaktadır. Ancak profesyonel destek almak duvarın daha temiz olmasını sağlar. Profesyonel temizlikte özel makinalar kullanılır. Bu makinalar ise duvarın derinlemesine temizlenmesini sağlar. Ayrıca boyanın zarar görmesini engeller. 

 

Evdeki Malzemeler ile Duvar Temizliği

 

Evde duvar temizliği için tüyolar verilecek olursa bunlardan ilki bulmanız gereken malzemeler olacaktır. Öncelikle evde duvarlarınızı temizlemek istiyorsanız ilk olarak sprey şişesi bulmanız önem taşıyor. Bu şişe ile temizleyici sıvıları duvarlara daha iyi yayabilirsiniz. Duvara zarar vermeyecek kir çıkarıcı bezleri de temin etmeniz gerekmektedir. Bunlara ek olarak bir miktar deterjan işinizi görecektir. Sprey şişesine deterjan su karışımı eklemeniz gerekmektedir. Bu sayede deterjanın daha az yoğunlukta olmasını ve duvara zarar vermemesini sağlayabilirsiniz. Yapacağınız uygulama esnasında kurulama için bez bulundurmanız da önemlidir. Bunlara dikkat ederek duvarın tüm yüzeylerini duvardaki kir miktarına göre 2-3 kere silebilirsiniz. Sonrasında kurulayarak duvarı temizleyebilirsiniz. 

 

Özel Duvar Temizleme Sıvıları ile Duvar Temizliği

 

Duvar temizliği için tüyolar arasında farklı özel seçenekler de mevcuttur. Standart olarak evde yapılan yöntemler ile istediğiniz kalitede bir temizlik elde edemeyebilirsiniz. Firmamızdan profesyonel destek almanız bu anlamda önemlidir. Özel sıvılar kullanan firmamız duvara ve boyaya zarar vermeyen duvar temizleyiciler ile işlem yapmaktadır. Bu ise boyanızın uzun yıllar solmadan kullanılmasına olanak tanıyacaktır. Alanında uzman ekibimiz özel püskürtme kapları ve fırçalar kullanmaktadır. Bunlar ise kesinlikle duvar yüzeyinde zedelenmeye yol açmamaktadır. Siz de firmamızdan profesyonel duvar temizliği hizmeti alarak tüm duvar temizleme işlemlerinizi kolay bir şekilde yaptırabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde boyanızın dayanım süresi de artacaktır. Daha uzun süre dayanacak olan boya ile boya masrafları azalacaktır. Kirlenen ev duvarları kısa süre içinde ilk gün ki temiz haline dönecektir.