Ankara Temizlik Şirketleri

ankara-temizlik-sirketleri

Ankara temizlik şirketleri arasında lider konumda olan firmamız farklı birçok alanda hizmet vermektedir. Uzman kadromuz ile sürekli olarak temizlik ihtiyacınızı karşılıyoruz. Kısa sürede adresinize gelerek tüm detayları inceliyor ve sonrasında temizlik işlemine geçiyoruz. Ön keşif işlemlerinde gerekli işlemlerin listesini çıkarıyoruz. Bu sayede nereye nasıl bir işlem yapılacağını öğrenmeniz mümkün hale geliyor. İşlemler yapılırken ise tamamen yetkin ve uzman personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Herhangi bir işçilik hatası olması imkânsız hale getirilmektedir. Sonrasında ise temizlenen ve sağlıklı hale getirilen ortamları sizlere teslim ediyoruz. Siz de firmamızı tercih ederek bu alandaki özel birçok farklı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Ofis Temizliği ve Dezenfeksiyonu

 

Eğer ofis temizliği ve dezenfeksiyonu hizmeti almak istiyorsanız Ankara temizlik şirketleri arasında lider olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız özenli çalışmalar sonucunda sizlere ideal çalışma ortamları sunmaktadır. Masalar, sandalyeler, elektronik cihazlar, kapılar, kapı kolları ve zemin özel malzemeler ile temizlenmektedir. Sonucunda ise son derece hijyenik bir ortamda çalışmanıza imkân tanınmaktadır. Ofisteki temizlik çok önemli bir konudur. Eğer ofis yeterince temiz olmazsa çalışan verimi düşebilir. Çalışanlarınız hastalanabilir. Bu ise işlerinizin aksamasına yol açacaktır. Ayrıca çalışanlarınızın sağlık açısından sorun görmesine yol açacaktır. Bahsi geçen durumu yaşamamak adına firmamızdan profesyonel ofis temizliği hizmeti alabilirsiniz.

 

Dış Cephe Cam Temizliği

 

Camlar bir binayı gösteren en önemli unsurlardır. Tamamı cam ile kaplı olan plazalarda bu camların temiz olması çok daha fazla önem taşımaktadır. Camlardaki sorunlar ve lekeler dışarından bakınca kötü bir izlenim oluşturabilir. Ayrıca müşteri adaylarınızın dikkatini olumsuz yönde çekebilir. Bu yüzden mutlaka belirli periyotlar ile dış cephedeki camların temizlenmesi gerekmektedir. Ankara temizlik şirketleri arasında lider olan firmamız bu alanda diğer tüm firmalar gibi benzer bir hizmet sunmaktadır. Ancak kullanılan malzemeler ve ekipmanlar diğer firmalara göre çok daha kalitelidir. Ayrıca tüm yüzeylere uygundur. Bu yüzden yaptığımız işlemler sonrasında sizlere son derece kaliteli ve sağlıklı cam yüzeyler teslim ediyoruz. Plaza camlarını özenli bir şekilde temizliyor ve iz bırakmıyoruz.

 

Periyodik Ev Temizliği Hizmetleri

 

Ev temizliği kadınların geleneksel metotlar ile yaptığı ve yaparken oldukça zorlandığı temizlik alanlarından biridir. Bu alanlarda yapılacak olan temizleme işlemi esnasında dikkat edilmesi gereken temel nokta etkin maddelerin kullanılmasıdır. Ankara temizlik şirketleri genel olarak eve özel temizleme sıvıları kullanır. Firmamız da Ankara civarında ünlü olan ve kaliteli malzemeleri ile dikkat çeken bir firmadır. Ev temizliği hizmetlerimiz kaliteli malzeme kullanımına ek olarak hızlı bir şekilde de tamamlanmaktadır. Sonucunda sizlere kusursuz, hijyenik ve sağlık açısından sorun teşkil etmeyen evler teslim edilmektedir. Alacağınız bu hizmet Ankara içerisinde yer alan temizlik şirketleri tarafından sunulan bir diğer hizmet olacaktır. 

 

Apartman Temizliği ve Kapıcılık Hizmeti

 

Apartmanlar binaya ilk girildiğinde karşılaşılan alanlardır. Dışarıdan gelen kirin, çamurun ve mikrobun ilk olarak bulaştığı yerlerdir. Bu yüzden temizliklerinin sık sık yapılması gerekiyor. Ankara temizlik şirketleri arasında lider konumda yer alan firmamız istediğiniz temizlik hizmetlerini sizlere düzenli aralıklar ile sunuyor. Kapıdan merdivene, asansörden merdiven sahanlığındaki korkuluklara kadar birçok alan özel temizleme sıvıları ile temizleniyor. Sonrasında ise sizlere son derece hijyenik bir apartmanın keyfini sürmek kalıyor. Buna ek olarak kapıcılık hizmeti de sunmaktayız. Bu hizmetimiz sayesinde kapıcının sigortası, yol parası veya yemek parası gibi durumlar ile uğraşmanıza gerek kalmıyor. Kapıcının tüm ihtiyaçları firmamız bünyesinden karşılanmaktadır. Size ise kapıcılık hizmeti sayesinde rahat etmek kalmaktadır.

 

Okul, Kreş, Hastane Temizliği

 

Önemli ve mutlaka profesyonel destek alınması gereken alanlardan birisi ise okullardır. Ayrıca kreş ve hastanelerde bu mekanlara dahil edilebilir. Tüm bu alanların temel özelliği ortak alan olmasıdır. Gün içinde yoğun bir etkileşimin yaşandığı bu ortamlarda mikroplar daha hızlı yayılır. Dışarıdan getirilen kirler, tozlar daha aktif şekilde bulaşıcı olabilir. Bu yüzden mutlaka Ankara temizlik şirketleri aracılığı ile profesyonel destek alınması gerekmektedir. Belirli periyotlar ile yaptıracağınız temizlik hizmeti sayesinde bu toplu kullanım alanlarını güvenli hale getirebilirsiniz. Tüm sorunları ortadan kaldırarak hızlı bir şekilde temizlik hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca dezenfeksiyon ile mikrop, virüs ve bakteri oluşumunu da tamamen engellemeniz mümkündür.