Ankara Ofis Temizliği

Ofisler oldukça önemli ve temiz tutulması gereken alanlardır. İnsanların zamanının birçoğu ofislerde geçmektedir. Çalıştığımız ortamda yaptığımız mesai saatleri düşünüldüğünde ayda ortalama 160 saat ofis ortamında geçirilmektedir. Bu ortamın kirli ve temizlenmemiş olması hastalıkları beraberinde getirecektir. Bu kadar uzun süreli bir alanda bulunmak ortamdaki mikropların artmasına yol açacaktır. Ayrıca virüs gibi bazı zararlı mikroorganizmaların insanları hasta etmesine yol açabilir. Bu gibi durumları yaşamamak adına belirli aralıklar ile ofis temizliği yaptırmak gerekiyor. Ayrıca ofisler müşterilerimizi ağırladığımız mekanlardır. Bu mekanların temiz olması müşterilerin gözünde olumlu hava oluşmasını da sağlayacaktır. Ankara ofis temizliği hizmeti sunan firmamız alanında uzman kadrosu ile bu ihtiyacınızı karşılıyor.

 

Ofisler Ne Sıklıkla Temizlenmelidir?

 

Ofislerin ne sıklıkla temizleneceği ofisteki kişi sayısı, ofisin boyutu, ofise giriş çıkış yapan insan sayısı gibi etmenlere bağlı olarak değişmektedir. Eğer ofisiniz çok sık ziyaret ediliyorsa burada yapılan temizlik de sık olmalıdır. 2-3 günde bir ofisin genel temizliği yapılmalıdır. Ayrıca günlük olarak kaba temizlik yapılması gerekir. Eğer ofisiniz sadece sizin kullandığınız bir alan ise bu alanların en az haftada 1 kere detaylı şekilde temizlenmesi gerekir. Giriş çıkış olmasa dahi toz çökmesi, kir birikmesi, yerlerin çamur olması gibi durumlar ortamın hijyensiz olmasına yol açar. Ankara ofis temizliği hizmetimizden yararlandığınız taktirde böyle sorunlar ortaya çıkmayacaktır. Belirlediğiniz aralıklar ile ofisiniz tertemiz bir hale getirilecektir. 

 

Ofis Temizliği Nasıl Yapılıyor?

 

Ofis temizliği baştan sona profesyonellik isteyen bir işlemdir. Ofis temizliğine başlamadan önce bazı noktalara dikkat etmek ve bazı özel ürünleri belirlemek gerekir. Yer yüzeyleri için özel, az kimyasal içeren kaliteli yüzey temizleyiciler kullanılmalıdır. Masalar ve oturma alanları için özel, camlar içinse daha farklı cam için uygun sıvı temizleyiciler kullanılmalıdır. Buna ek olarak uygulama yapılırken özen gösterilmelidir. Ankara ofis temizliği hizmeti sunan firmamız tüm bunlara dikkat etmektedir. Camlarınızı, oturma alanlarını, masaları, koltukları, sandalyeleri, sehpaları ve tüm yüzeyleri özel malzemeler ile özenli şekilde temizlemektedir. Sonucunda ise size son derece hijyenik ortamlar oluşturmaktadır.

 

Detaylı Ofis Temizliği 

 

Ankara ofis temizliği hizmeti alacaksanız buradaki temizliğin yüzeysel mi yoksa detaylı mı olacağına dikkat etmelisiniz. Yüzeysel temizlik ile sadece yerler ve birkaç gözle görülür mekân temizlenir. Detaylı temizlikte ise tüm ofisiniz A’dan Z’ye temizlenir. Her köşe özel malzemeler ve temizleme sıvıları ile virüslerden arındırılır. Tozlar yok edilir. Camlar ve tüm cam yüzeyler özel sıvılar ile temizlenir. Bu sayede çok daha temiz bir ortamda çalışma imkânı elde edebilirsiniz. Firmamız bu alandaki uzman kadrosu ile yıllardır hizmet vermektedir. Ofislerinizi en detaylı şekilde temizlerken özel sıvıları kullanıyoruz. Bu sayede temizliğin tam anlamıyla kalıcı olmasını sağlıyoruz. Tüm mikroorganizma ve mikropları özel sıvılar ile yok ediyoruz. Sağlıklı, hijyenik ve hastalık oluşturmayan ortamlarda çalışmak için firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.
 

Ankara Ofis Temizliği Uygulamalarından Kareler