Ankara Kurumsal Temizlik

Temizlik hizmetleri oldukça önemli ve dikkat edilmesi konulardan birisidir. Bu hizmetleri profesyonel firmalardan almak her zaman avantajlı olmanızı sağlar. Ankara kurumsal temizlik hizmetleri sunan firmamız bu alandaki ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Tüm alanlarınızın temizliği özel ekibimiz ve alana uygun ekipmanlar yardımıyla yapılacaktır. Alacağınız temizlik hizmetinde tüm detaylar düşünülmektedir. Bu sayede temizlik tam anlamıyla istenilen şekilde gerçekleşmektedir. Eğer siz de temizlik yaptırmak istiyor ancak temizliğe nereden başlayacağınıza karar veremiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz. Uzman kadromuz tam anlamıyla istediğiniz gibi bir temizlik yapılması için çalışma yapacaktır. Kısa süre içinde istenilen temizlik hizmeti sunulacak ve hijyenik alanlar size teslim edilecektir. 

 

Hastane Temizliği Hizmetleri

 

Sunduğumuz Ankara kurumsal temizlik hizmetlerinden birisi hastane temizliğidir. Alacağınız hastane temizlik hizmetlerinden sonra son derece hijyenik ve temizlik sebebiyle sağlık sorunlarına yol açmayan bir hastane sizlere teslim edilmektedir. Hastane temizliği yapılırken tüm detaylara dikkat edilmektedir. Özellikle hijyenin çok fazla önem taşıdığı yerlerden birisi olan Ameliyathaneler, muayene odaları, koridorlar ve laboratuvarlar özel cihazlar ile temizlenmektedir. Özel temizleme sıvıları da kullanılmakta ve tüm virüsler yok edilmektedir. Anti bakteriyel sıvılar ile virüs ve bakteri oluşumu engellenmektedir. Yapılan temizlik sonrasında hastanenin temas edilen yüzeyleri hijyenik hale getirilmektedir. Bu ise hastanede oluşacak bulaşıcılığın azalmasını sağlıyor. Ortaya çıkacak yeni hastalıkların engellenmesi bu sayede mümkün hale geliyor.

 

İnşaat Sonrası Temizlik

 

Ankara kurumsal temizlik firması olarak sunduğumuz bir diğer hizmet ise inşaat sonrası temizliğidir. İnşaat bitiminden sonra yapılan bu özenli temizlik ile oturmaya uygun alanlar oluşturulmaktadır. İnşaattan kalan tüm kaba ve ince kirler yok edilmektedir. Zeminde olabilecek tüm çimento kalıntıları ve boya döküntüleri özel aletler ile temizlenir. Bu yüzeylerde parlatıcı özel sıvılar kullanarak cilalama işlemi yapılır. Camlar özel jiletler ile temizlenir. Camlara yapışan yabancı maddeler yok edilir. Ayrıca inşaat sonrası oluşan yoğun toz ortamdan kaldırılır. Özel süpürgeler ve aparatlar ile bu işlem gerçekleştirilir. Sonucunda ise inşaattan kalan tüm kalıntılar ortadan kaldırılmaktadır. Ev yerleşmeye hazır hale gelmektedir. 

 

Apartman Temizliği ve Zemin Temizleme

 

Apartman temizliği Ankara kurumsal temizlik firması olarak sunduğumuz bir diğer hizmettir. Alacağınız bu hizmet ile apartmanın tüm noktalarında detaylı temizlik sağlayabilirsiniz. Ekibimiz özel ekipmanları ile çalışmaktadır. Ayrıca özel malzemeler kullanmaktadır. Merdivenler için yüzey temizleyiciler kullanılmaktadır. Sahanlıkta yer alan korkuluklar içinse virüs ve bakteri öldürücü sıvılar tercih edilmektedir. Aynı sıvılar ile asansör kapısı, asansör düğmeleri de temizlenmektedir. Tüm alanlar özenli bir şekilde temizlenmekte ve sizlere son derece sağlıklı bir apartmanda yaşama imkânı tanınmaktadır. Alacağınız zemin temizleme hizmeti ile apartmanın zemini temizlenmekte ve cilalanmaktadır. Bu sayede güvenli ve sağlıklı bir apartman sahanlığına ek olarak şık görünüşe sahip bir sahanlık da elde edilebilmektedir. Daha detaylı bilgi almak için siz de firmamıza ulaşabilirsiniz. Tüm kurumsal temizlik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 
 

Ankara Kurumsal Temizlik Uygulamalarından Kareler