Ankara İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaatlar bittikten sonra direkt olarak kullanıma hazır hale gelmemektedir. Öncelikle belli başlı yerlerin temizlenmesi gerekir. Bu temizlik ise oldukça detaylı yapılmalıdır. Ancak bu sayede başarılı bir teslimat yapılabilir. Evin satıldığı kişi huzurlu bir şekilde eşyalarını evine ancak bu şekilde yerleştirebilir. Ankara inşaat sonrası temizlik hizmeti sunan firmalar arasında lider konumda olan firmamız size uzman kadrosu ile hizmet sunmaktadır. Özel temizlik aparatları, özel kimyasallar ve uzman kadro ile bu alanda profesyonel destek sağlamaktadır. Alacağınız inşaat sonrası temizlik hizmeti ile siz de tüm alanlarınızı oldukça temiz ve sağlıklı ortamlar haline getirebilirsiniz. İnşaatınızı satışa hazır hale getirebilirsiniz. 

 

İnşaat Sonrası Temizliğe Nasıl Başlanır?

 

İnşaat sonrası temizliğe başlamak için öncelikle belli başlı malzemeleri hazırlıyoruz. Alanında uzman kadromuz gerekli olan tüm aparatları inşaatınıza getirmektedir. Sonrasında ise alanların nasıl temizleneceği tespit edilmektedir. Elektrik süpürgeleri, kovalar, faraş, fırça, bulaşık telleri, cam kazıma jiletleri gibi aparatlar inşaatınıza bırakılmaktadır. Sonrasında ise ekibimiz nerenin nasıl temizleneceğini tespit etmektedir. Bu tespit de bittikten sonra özel iş kıyafetlerini giyen ekibimiz işe koyulmaktadır. Ankara inşaat sonrası temizlik hizmeti sunan ekibimiz özel toz maskeleri ve toz tutmayan elbiseler giymektedir. Bu ise çok daha etkili temizlik yapabilmemize olanak tanımaktadır. Herhangi bir toz veya farklı bir etkenden etkilenmeyen ekibimiz profesyonel temizlik yapmaktadır. 

 

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Tamamlanır?

 

Temizlik işlemine başlamadan önce yapılan tespitin ardından ekibimiz işe koyulur. Mutfak en çok temizlenmesi gereken yerlerden birisidir. Burada yer alan çekmece içleri, camlar, mutfak dolabı, dolap içi, buzdolabının gireceği alan ve akla gelebilecek tüm alanlar özel malzemeler ile temizlenir. Buranın temizliği devam ederken ekibimizin bazı diğer üyeleri zemin ve banyo temizliği ile ilgilenir. Yerlere dökülmüş ve donmuş olan çimentolar, zemindeki boya izleri, banyodaki duşun içi ve en dip köşeler dahil olmak üzere tüm alan özel şekilde temizlenir. Ankara inşaat sonrası temizlik hizmetine camlar da dahildir. Bu alanlar temizlendikten sonra özel jiletler ile camdaki izler ve lekeler giderilir. Son haliyle profesyonel temizlenmiş evler sizlere teslim edilir. 

 

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Uzman Kadromuzla Yanınızdayız

 

Ankara inşaat sonrası temizlik hizmeti almak istiyorsanız bu alanda uzman olan kişiler ile çalışmanız önemlidir. Ancak alanında uzman olan ekibimizi tercih ettiğinizde doğru sonuçlar alabilirsiniz. Firmamız neyin nerede ve nasıl temizleneceğini çok iyi bilmektedir. Bu ise sıfır dairenin bir yerine zarar verilmemesi için önemlidir. Tüm sabit eşyalar korunarak özel bir temizlik yapılmaktadır. Dolaba ve zemine zarar verilmeyen özel sıvılar tercih edilmektedir. Sonucunda kusursuz bir şekilde temizlenmiş yeni bir eve kavuşmanız mümkün. Siz de firmamızdan bu hizmeti alarak uzman kadromuzun temizlik işlemlerinizi tamamlamasını sağlayabilirsiniz. Kısa sürede bitecek olan işlemler ile uğraşmadan temizleme faaliyetlerini tamamlayabilirsiniz. 
 

Ankara İnşaat Sonrası Temizlik Uygulamalarından Kareler