Ankara Hastane Temizliği

Hastaneler özellikle salgın döneminde yoğunluğun bir hayli fazla olduğu mekanlardır. Bu dönemde hem yoğunluk olması hem de Korona virüsün bulaşıcılığının artması sebebiyle çeşitli önlemler alınması gerekmektedir. Ankara hastane temizliği hizmetimiz ile bu önlemleri profesyonellere bırakabilirsiniz. Hastanede yer alan tüm mekanların özenli şekilde temizlenmesi ve virüslerden arındırılması firmamızın sunduğu hizmetlerden sadece birkaçıdır. Bu alanlarda yapılacak olan dezenfeksiyon işlemleri de oldukça önemlidir. Temizliğin özel anti bakteriyel sıvılar ile yapılması bu anlamda dikkat edilmesi gereken detaylardandır. Ayrıca temizlik yapan kişinin düzgün şekilde detaylı her noktayı temizlemesi de oldukça önemlidir. Alanında uzman olan kadromuz bu ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılar. Tüm mekanları detaylı şekilde temizler ve sizlere virüslerden arındırılmış alanlar teslim eder.

 

Hastane Temizliğinin Önemi

 

Ankara hastane temizliği hizmeti almanız oldukça önemlidir. Alacağınız bu hizmet ile hastanedeki bulaşıcılığı azaltabilirsiniz. Özellikle ameliyathane gibi alanların oldukça hijyenik olması gerekir. Buradaki zararlı mikroorganizmalar hastaların durumunu etkileyebilir. Ayrıca odaların olduğu servis katı da belirli aralıklar ile temizlenmelidir. Her hasta değişimi yapıldıktan sonra oda güzelce havalandırılmalıdır. Oda içerisindeki tüm eşyalar anti bakteriyel temizlik ürünleri ile silinmelidir. Ayrıca yatağın çarşafı değiştirilmeli ve komple yorgan, yastık değişimi gerçekleştirilmelidir. Firmamız hastane temizliği konusunda uzman olan kadrosu ile hizmet vermektedir. Bu sayede hastanedeki tüm ortamlara özel temizlik çözümleri üretmektedir. Siz de firmamızdan destek alarak hastanedeki temizlik faaliyetlerinin profesyonelce tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. 

 

Özel Dezenfektanlar Kullanıyoruz

 

Hastane temizliğinde önemli olan bir nokta ise dezenfeksiyon işlemidir. Ankara hastane temizliği işlemlerimizde mikrop öldürücü özel sıvılar kullanmaktayız. Bu sıvılar her yüzey için farklı belirlenmektedir. Yüzeyde daha sert ve etkili olan sıvılar kullanılmaktadır. İnsanların el ile temas ettiği yerlerde, masalarda, sandalyelerde ve odalardaki elle dokunulabilen yerlerde ise tene zarar vermeyen ancak virüsleri öldüren ürünler tercih edilmektedir. Bu sayede tüm işlemler güvenli şekilde tamamlanmaktadır. Kullandığımız temizlik sıvılarına ek olarak özel dezenfektanlar da kullanmaktayız. Bu dezenfektanlar ile virüslerin yok edilmesini sağlıyoruz. Belirli bir süre boyunca virüsün o yüzeyde barınmasını engelliyoruz. 

 

Profesyonel Hastane Temizlik Hizmeti

 

Ankara hastane temizliği hizmeti aldığınız taktirde uzman kadromuz günlük hatta bazı durumlarda saatlik olarak hastane temizliğinizi gerçekleştirecektir. Özellikle ameliyathane gibi hijyenik olması çok fazla önem taşıyan ortamlar sık sık temizlenecektir. Koridorlar ise belirli periyotlar ile anti bakteriyel sıvılar ile temizlenecektir. Odalar ve servis katı sık sık dezenfekte edilecektir. Bulaşıcı hastalıkların olduğu klinikler ve odalar ise daha çok virüs yok edici dezenfektanlar ile hijyenik hale getirilecektir. Alanında uzman olan kadromuz temizlik konusunda ihtiyacınız olan tüm temizlik faaliyetlerini sizler yerine gerçekleştiriyor. Sonucunda ise son derece temiz, sağlıklı ve hastalıkların bulaşıcı olmadığı bir hastane ortamı oluşturuluyor. Daha detaylı bilgi almak ve hastane temizliği yaptırmak için bizlere ulaşabilirsiniz. 
 

Ankara Hastane Temizliği Uygulamalarından Kareler