Ankara Dış Cephe Temizlik Asansörü

Ankara dış cephe temizlik asansörü arayışınız var ise bu konuda lider olan firmamızdan destek alabilirsiniz. Farklı tip asansörlü sistemler ve tüm bu asansörlerin bakım, onarım hizmetleri tarafımızca sunulmaktadır. Alacağınız asansörlerin kurulumları ve bakımları son derece profesyonel kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. Asansörlü temizlik hizmetleri özellikle dış cephe için oldukça önemlidir. Dış cephede yapılacak temizliğin kapsamlı olması için bu asansörlerden faydalanmak gerekir. Oldukça güvenli olan bu asansörler gerekli bakım ve onarımları yapıldığı taktirde bir sorun çıkarmayacaktır. Temizlik işleminin çok hızlı şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır. İskele kurmaya gerek kalmadan sadece birkaç bağlantı ile asansör aktif hale getirilebilmektedir. Farklı türlerde asansörler bulmak da mümkün. Bu asansör tiplerinden dilediğinizi seçerek dış cephe temizliği yapabilirsiniz. 

 

Hafif Tip Çift Bomlu Temizlik Asansörleri

 

Bu asansörün konumlandırılması bina terasına yapılmaktadır. Bina terasından sarkıtılan asansör kabini içine temizlik personelini alabilmektedir. Kolay kumanda edilmesi sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir. Yatayda yaptığı hareket çift ray üzerinde gerçekleştirilmektedir. Bu ise güvenliği üst seviyeye çıkarıyor. Bu asansör tipi özellikle dış cephede yer alan alüminyum gibi yüzeylerin temizlenmesini sağlamaktadır. Ayrıca granit ve kompozit malzeme yapısına sahip yüzeyler de bu asansör ile temizlenebilmektedir. Ankara dış cephe temizlik asansörü ihtiyacınız var ise bu tarz bir asansör temin edebilirsiniz. Tüm alanları kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz.

 

Askı Kollu Temizlik Asansörleri

 

Askı kollu sistem bomlu sisteme göre biraz daha farklıdır. Burada uygulama bina terasına yapılabileceği gibi iç cepheye veya bina terasına bağlantısı sağlanan ayaklara yapılabilir. Özellikle platformun terasa park edilmesi gerektiği durumlarda bu tip asansörler tercih edilmektedir. Askı kollu asansörler ile bina dış yüzeyinde kusursuz bir temizlik yapılabilir. Alüminyum, granit,      ve cam yüzeylerde son derece etkili temizlik yapılabilir. Bu ürünler TSE standartlarına uygun üretilmektedir. Yapılan özel statik hesaplar sayesinde asansör son derece güvenli hale getirilmektedir. Bu ise kurulum ve kullanım aşamasında sorun yaşamanızı engelleyecektir. Ankara dış cephe temizlik asansörü ihtiyacınız var ise farklı seçenekler sunan firmamızdan destek alabilirsiniz. Temizlik hizmetlerine farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. 

 

Çift Kişilik Dış Cephe Temizlik Asansörleri

 

Asansörler tek veya çift kişilik olabilir. Çift kişilik asansör ile daha hızlı işlem yapılabilmektedir. Ankara dış cephe temizlik asansörü arayışınız var ise bu noktalara dikkat etmelisiniz. Yapacağınız işlem ve alan asansör boyutunu kısıtlayabilir. Dar alanlarda çalışacaksanız daha küçük olan tek kişilik ürünler tercih edilebilir. Daha kapsamlı alanlarda ise geniş ve uzun asansörler seçilebilir. Firmamız bu alanda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Dilediğiniz asansör türünün kurulumu çok hızlı şekilde gerçekleşmektedir. Standartlara uygun olarak yapılan bu işlemler sayesinde sorun yaşamanız engellenmektedir. Siz de asansör türleri arasından seçim yaparak temizlik işlemlerine farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. 
 

Ankara Dış Cephe Temizlik Asansörü Uygulamalarından Kareler